Ostes tooteid vähemalt 39€ eest on transport TASUTA! 

Tellimine

Toodete tellimiseks lisage tooted ostukorvi.

Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule „vormista ost“. Ostu vormistamisel on võimalik valida kas vormistate ostu külalisena või koos kasutajaks registreerumisega. Loe siit, milliseid lisavõimalusi pakume registreeritud kasutajatele.

Tellimuse vormistamiseks palume täita paki kohaletoimetamiseks vajalikud andmed. Kui soovite paki saata kellelegi teisele – näiteks kingituseks, palume aktiveerida kohaletoimetamine teisele aadressile ning sisestada paki vastuvõtja andmed.

Tellimuse kinnitamisel vormistatakse teile ettemaksuarve, mis on võimalik tasuda koheselt pangalingi, krediitkaardi või pangaülekandega. Arve kinnitatud tellimusest saadetakse ka teie e-posti aadressile, juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.

Tooted postitame Teile peale arve tasumist üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul.

Soovime Teile ilusaid ostuelamusi!

 

Tagastamisõigus 

tervisilu.ee veebipoest ostetud kaubale kehtib Teile alates kauba kättesaamisest 14 päevane tagastamisõigus.
Tagastamisõigus on loodud garanteerimaks seda, et saadetud kaup vastaks tellitule.

- Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis.

- Kauba tagastamiseks tuleb esitada meile avaldus e-posti aadressil info@tervisilu.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.

- Kauba tagastamine toimub kliendi kulul ja sel puhul esialgset transporditasu ei hüvitata (välja arvatud juhul kui tagastatud kaup ei vasta tellitule).

- Peale toote/toodete tagastamissoovist teatamist on Teil kohustus tagastada toode/tooted hiljemalt 30 päeva jooksul tervisilu.ee poele.

- Raha tagastatud toodete eest hüvitatakse Teile 30 päeva jooksul.

- Tarbijal on soovitav müüjale teatada, millist makseviisi ta raha tagasi saamisel eelistab ja vajaduse korral teatada oma pangakonto number. Kui müüja ei tagasta raha õigeaegselt, võib tarbija esitada kaebuse tarbijakaitseametile.

- Juhul, kui tellimuse eest oli makstud krediitkaardiga, võib makstud summat tagasi nõuda krediitkaardi väljastanud firma kaudu.

Tarbija tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole tervisilu.ee veebipoest tellimise eripära.

Copyright © DEPILÉ OÜ