Maksevõimalused

tervisilu.ee veebipoes on Teil tasumiseks järgmised võimalused:

Montonio makselingi kaudu 
Swedbank, SEB Pank, Luminor, Coop pank, LHV pank, Citadele pank. Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Pangalingiga tasumiseks vajutage sobivale pangalingi ikoonile. Koopia arvest saadetakse ka Teie e-posti aadressile juhuks, kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.

Krediitkaardimakse (Visa, MasterCard)
Peale tellimuse vormistamist suunatakse klient makse sooritamiseks Nets Estonia AS-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Nets Estonia tehingu kliendi pangas. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

Pangaülekanne
Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Koopia arvest saabub koheselt ka teie e-posti aadressile, et saaksite selle soovi korral välja trükkida ning tasuda endale sobival ajal pangaülekandega internetipangas või pangakontoris. Pangaülekandega tasumisel märkige selgitusse kindlasti tellimusarve number.

 

Ettevõtte pangaandmed:

Depilé OÜ

Saaja pank: Swedbank AS, 8 Liivalaia tänav, 15040 Tallinn, Estonia

IBAN: EE052200221058957531

SWIFT: HABAEE2X

Copyright © DEPILÉ OÜ