Ostes tooteid vähemalt 39€ eest on transport TASUTA! 

LUGA

A Global Leader in Silicone Technology

since 1977

LUGA Suministros Medicos asutati aastal 1977 Luis Garrote de la Alameda poolt Hispaanias. Eesmärk oli luua ideaalne silikoon, mida rakendada parimate tallatugede ja muude jala biomehhaanikast tulenevate probleemide puhul kasutatavate tarvikute tootmisel.

Tänaseks on LUGA tootekeskus Madridis kasvanud maailma turuliidriks silikoonist jalahooldustoodete väljatöötamises ja arendamises. Koha peal toimub pidev rangelt kontrollitud arendustegevus, täiustamaks vahendite tootmiseks kasutatavat silikooni. Toota silikoon võimalikult õhuke, samas tagada maksimaalne toestav efekt; kasutada   tootmiseks nahasõbralikke komponente; tagada silikooni muutumatu konsistents ja pikaaegsus. Tootearendus toimub koostöös parimate spetsialistidega kinesioloogia-, biomehhaanika- ja podomeetria erialadelt. Tooted kannavad CE sertifikaati.

LUGA teeb valitud partneritega koostööd rohkem kui 50-es riigis üle maailma. Pidev pühendumine tootmise innovatsiooni ning ausus ja austus oma klientide suhtes garanteerivad lõppkasutajale põhjaliku kvaliteedikontrolliga parimad tooted mistahes jalaprobleemi puhul.

LUGA tooteliinid:

Ortopeedilised sisetallad, kannakausid. Tihedama viskoossusega silikoonist tooted, mis mõeldud amortiseeriva efekti tagamiseks. Tooted füüsiliselt aktiivsetele inimestele ja sportlastele. Tooted taluvad hästi pesemist, ei värvi nahka ega riideid, ei muuda värvi. Toodetel on nn. molekulaar-mälu, võtavad algselt disainitud kuju peale kasutamist. NB! Peale pesemist puuderdada toote seda osa, mis puutub kokku nahaga.

Eriti pehmest silikoongeelist tooted: varbaeraldajad, suurvarbanuki kaitsed, plaastrid. Tooteliin, mis puutub kokku nahaga, põhiomadused: hüpoallergeenilised, mittetoksilised, ei soodusta bakterite kasvu. Vastupidavad, taluvad hästi pesemist, ei värvi nahka ega riideid, ei kaota oma värvi ega kuju, ei vaja kaitsmist päikesevalguse eest, on täiesti lõhnatud ja tulekindlad. Toodete paigaldamisel ja eemaldamisel olla ettevaatlik, et vältida võimalikke rebenemisi. NB! Peale pesemist puuderdada, väljaarvatud liimiga osad.

LUGA kõige uuem tooteliin. 100% puhas silikoon ilma lisaainete ja -õlideta. Toodete kõrge antibakteriaalse toime tagab koostises olev CALBENIUM, mis pärsib bakterite ja seente kasvu. Tooted on õhukesed, samas omavad suurepärast amortiseerivat efekti; elimineerivad hõõrdumisest tulenevaid vaevusi. Tooted on hüpoallergeenilised, mittetoksilised, taluvad hästi pesemist, ei kaota oma värvi ega kuju, lõhnavabad, ei määri nahka ega riideid, tulekindlad. Toodete paigaldamisel ja eemaldamisel olla ettevaatlik – vältimaks õhukeseks disainitud toodete vigastamist. NB! Peale pesemist puuderdada, väljaarvatud liimiga osad.

LUGA - samm edasi!

Copyright © DEPILÉ OÜ