Ultrasound Apparatus Face Focus - blue light

3MHz ultraheliseadmed LED footonvalgusega spetsiaalselt näo-, kaela-, ja dekolteepiirkonna massaažiks. Sinise LED-valgusega ultrahelimassaažiseade on nahka puhastava ja reguleeriva toimega.
€88.90
In stock
Product code
APAHS3050A

Face Focus Facial Beauty kombineerib ultrahelimassaaži ja footonteraapia funktsioonid. Ultraheli sagedusel 3MHz on sügavtoimeline, mikrovibratsioon stimuleerib rakkude elutegevust, tagab nahale taastava noorendava toime, footonvalgus taastab akneprobleemiga pigmendilaikude nahka ja vähendab vananemisilminguid. Teaduslikud uuringud on näidanud erineva lainepikkuse ja värvusega valguse positiivset toimet erinevate nahaseisundite korral.

Ultrahelimassaažiseade sinise LED-valgusega kasutab unikaalset madalaintensiivsusega sinise footonvalguse lainepikkust, mis aitab aktiveerida bakterivastase toimega porfüriine.

Näidustused näohoolduses

  • Niiskusesisalduse suurendamine
  • Naha sügavpuhastus
  • Vistrikud
  • Naha luminoossuse suurendamine 
  • Kortsude tasandamine
  • Naha elastsuse tõstmine
  • Pooride ahendamine
  • Naha toonuse ja pingsuse parandamine

 

Seadet ei tohi kasutada kuival nahal. Naha pind peab olema kaetud geeliga Anesi Gel Oxygenant.

FOOTONTERAAPIA
Loomuliku valgusspektri erinevad lainepikkuseid saab kasutada tõhusalt akneprobleemiga, pigmendimuutustega ja kortsukestega naha hoolduses. Footonteraapia elustab ja stimuleerib rakufunktsioone, parandab mikrotsirkulatsiooni, suurendab naha hapnikusisaldust, tugevdab nahastruktuuri ja parandab ainevahetust läbi erineva lainepikkusega valguslainete toime. Footonlained aktiveerivad rakkude fotoretseptoreid, kus energia absorbeeritakse erinevate naha komponentide poolt.

More Information

Seadme funktsioonide SISSE/VÄLJA e. ON / OFF aktiveerimine:
Vajutage 2 sekundi jooksul sisse- ja väljalülitamisklahvi seadme funktsioonide aktiveerimiseks või seadme välja lülitamiseks.

Ultrahelilaine Intensiivsuse kontroll / Vibratsiooni funktsioon:

FACE Focus Facial Beauty sisselülitamisel aktiveerub esmalt funktsioon LED ja ultraheli madalal astmel (kollane signaaltuli).

Intensiivsuse kontrolli klahvi abil saate intensiivsust tõsta ja langetada.

Pulseeriv ultrahelifunktsioon on võimalik kui töötab ultrahelifunktsioon.

Näo massaaž :

Lülitage ultraheliseade SISSE e. ON asendisse aktiveerides vastavat klahvi nr.3 (vt. joonis). Kollane signaaltuli näitab esmaselt aktiveeritud funktsiooni. Vajutades klahvi nr. 3 saate valida vajaliku funktsiooni ja klahvi nr. 4 abil kontrollida ultrahelilaine intensiivsust

Punane: LED
Roheline: ultraheli
Kollane: LED + ultraheli

Hoidke ultrahelipea metallist juhtivat osa korrektselt kontaktis nahaga.

Parima tulemuse saavutamiseks kasutage Anesi Gel Oxygenante  oksügeniseerivat geeli.

Copyright © DEPILÉ OÜ