Anesi Haute Protection

Anesi Haute Protection

Kes meist ei teaks, kui palju head teeb meile päike. Ta annab meile päevitunud jume ja ilusa välimuse, aga ka energiat ja jõudu tulla toime igapäevatoimetustega.

Harvem mõtleme me aga sellele, et lisaks headele külgedele võib päikesel olla ka halbu omadusi. Päikesekiirguse kahjulikke toimeid on hakatud põhjalikumalt uurima just viimastel aastakümnetel.

On teada-tuntud tõsiasi, et rohke päevitamine kuivatab nahka, põhjustab naha enneaegset vananemist ja varasemat kortsude teket. Päevitamine võib põhjustada naha pigmentatsiooniprobleeme. Päike võib põhjustada naha põletusi ning paljude nahahaiguste (ekseemid, dermatiidid, akne, psoriaas, nahainfektsioonid jt.) ägenemist. Päike võib olla mitmete naha- ja üldhaiguste (päevitusnõgestõbi, mitmekujuline valguslööve, fotodermatiidid, erütematoosluupus, porfüüriad) vallandajaks või ägestajaks. Päike võib tekitada nahalööbeid koos teatud ravimitega (mitmed antibiootikumid, seenevastased, südame- ja kasvajaravimid, aspiriin jt. mittesteroidsed põletikuvastased ravimid, sünteetilised A-vitamiini preparaadid jt.), muude kemikaalide (parfüümid, toidulisandid) või taimedega (karuputk, porgand, till, petersell, korvõielised jt.). Päikesepõletused ja liigne päevitamine suurendavad tunduvalt nahavähi riski. Päevitada ei ole soovitav peale mitmeid meditsiinilisi ja iluprotseduure.

Kõike seda arvesse võttes on selge, et enamus meist peab kas igapäevaselt või teatud elu-perioodidel oma nahka päikesekiirguse eest kaitsma ja kasutama päikesekaitsekreeme. Sel põhjusel töötatigi Phytolab A.S. laboratooriumides välja kaks efektiivset ja kasutaja-sõbralikku erinevaid vajadusi rahuldavat päikesekaitsekreemi.

We can't find products matching the selection.
Copyright © DEPILÉ OÜ