PINO Vulkan-Pak - mineral pack for heat treatment 40x30cm

Professionaalne mineraalpakk koduseks soojaraviks.
€42.00
In stock
Product code
PNO30366

Soojaravi : Kaasaegne füsioteraapia kasutab sageli tuntud ning tõestatud ravimenetlusi. Selle näiteks on juba 2000 a. tagasi kasutatud termiline mineraalravi. PINO pakub sarnast teraapiavahendit PINO VULKAN-PAK nime all, milles teraapilist toimet on optimiseeritud.

Omadused ja toime: PINO VULKAN-PAK koosneb kolmest erinevast sordist mineraalgraanulitest (vulkaanilised mineraalid) ilma keemiliste lisanditeta ja sobib suurepäraselt kasutamiseks soojaravi vahendina. Seda on kerge soojendada ahjus või mikrolaineahjus - viimane vähendab tunduvalt soojendamise aega.

Näidustused: PINO VULKAN-PAK kasutatakse edukalt toetava ravina pinges lihaste, akuutse lumbago, ishiase, reumaatiliste vaevuste (kus soojaravi on arsti poolt soovitatud), maksafunktsiooni toetamise ja tömpide traumade korral. PINO VULKAN-PAK funktsioneerib vastavalt süvatsirkulatsiooni põhimõtetele. Arvukad energialaenguga mineraalosad tagavad verevarustuse paranemise veelgi sügavamal asetsevates kudedes ja siseorganites. Vastavates keharakkudes mõjutatakse rakumembraane või stimuleeritakse puhastumisprotsesse nii, et osutub võimalikus kergest metaboolsete toksiinide eemaldumine kehast.

Suurus 40 x 30 cm

Milles seisneb PINO VULKAN-PAK eripära:

 • Kergesti ja kiiresti kasutatav
 • Täiesti kuiv soojuse ülekanne
 • Ei oma kõrvaltoimeid, korduvkasutatav
 • PINO VULKAN-PAK saab kasutada ~ 200 korda
 • Tõhus ja kiire liikuvusega energia kantakse üle mineraalidest kehale soojaravi padja kasutamise ajal.

PINO VULKAN-PACK funktsioneerib vastavalt süvatsirkulatsiooni põhimõtetele. Arvukad energialaenguga mineraalosad tagavad verevarustuse paranemise veelgi sügavamal asetsevates kudedes ja siseorganites. Vastavates keharakkudes mõjutatakse rakumembraane või  stimuleeritakse puhastumisprotsesse nii, et osutub võimalikus kergest metaboolsete toksiinide eemaldumine kehast. 

More Information
Brand PINO
Content 40x30cm

PINO VULKAN-PACK kasutamisjuhised:

 1. Ahjus soojendamine: PINO VULKAN-PACK saab soojendada tavalises koduses pliidiahjus (elektrilises või gaasilises). Sõltuvalt vajadustest, valige temperatuur 70° ja 100°C vahel. Kui soovitud temperatuur on saavutatud, asetage mineraalpadi ahju keskosas asuvale plaadile ja laske sel korralikult soojeneda järgneva 20-40 minuti jooksul.
 2. Soojendamine mikrolaineahjus. Mineraalse koostise tõttu võib PINO VULKAN-PACK soojendada samuti mikrolaineahjus. See võimaldab koheselt saada põhjalikult soojendatud kompressi äärmiselt lühikese aja jooksul. .

Soojenemiseks vajalik aeg (ligikaudne aeg 600 W võimsusega mikrolaineahju korral):

PINO VULKAN-PACK suurus 2 (40 x 30 cm): ~ 4-5 minutit.

Nende ülaltoodud ligikaudsete soojenemiseks vajalike aegade möödudes, saavutab soojakompress temperatuuri 80°C. Kui te soovite PINO VULKAN-PACK uuesti soojendada 15 minuti kasutamisaja möödudes, kulub ~ 80°C soojendamiseks 1 minut 1. suuruse ja 2 minutit 2. suuruse mineraalpaki korral. Samuti toimib mikrolaine ahjus soojendamine bakteriostaatiliselt.

NB!: Kui kasutate mikrolaineahju, ärge asetage soojapakki otse metallrestile.

Viited tootel:

 • PINO VULKAN-PACK vastupidav temperatuurini kuni 150°C.
 • Mineraalpatja tuleb pesta käsitsi (kasutage pehmetoimelist pesuvahendit). Peale pesu kuivatage patja ~ 60°C mikrolaineahjus või soojenduskapis.
 • Mitte säilitada niiskes keskkonnas!
 • Asetage sooja mineraalpadja ümber käterätik enne temperatuuritundlikule nahale asetamist, et väheneks ravitavale piirkonnale ülekanduv soojatoime 
 • Ärge vigastage PINO VULKAN-PACK ümbrist teravate esemetega. Firma ei vastuta toote ebaõigest kasutamisest tingitud toimete eest – näiteks, ülesoojendamine (temperatuur enam kui 150°C).
Copyright © DEPILÉ OÜ