Depiléve Folisan, 150ml

Toonikut kasutatakse sissekasvanud karvade ennetamiseks ja raviks.
€12.90
In stock
Product code
VVEVEDELF150

Niisutav toonik eemaldab õrnalt surnud naharakud, mis blokeerivad karvanääpsu ja põhjustavad sissekasvanud karvu. Vähendab ärritust, punetust ja muhke, avab poorid ja laseb karvadel välja kasvada.

Kuidas Folisan toimib?

Toime karvanääpsudele avastati ameerika hambaarsti poolt, kelle patsiendid rääkisid ka teistest toimetest toote kasutamisel. Lahus on ümbertöödeldud kosmeetiliseks kasutamiseks ja omab väga efektiivset toimet sissekasvanud karvade vastu ja on suurepärane kasutamiseks nahaärrituse vältimiseks peale raseerimist, vahatamist, epileerimist ning tekkinud ärritusnähtude eemaldamiseks. Folisan sobib kasutamiseks nii meestele kui naistele. Meestele sobib see lahus peale habemeajamist, samuti kaelale. Naised on saanud suurt abi kasutamisel jalgadel, bikiinipiirkonnas, kaenlaalustel ja näopiirkonnas. Folisan on põletikuvastase toimega, lisaks omab kerget koorivat toimet, aitab kaasa naha regeneratsioonile. Folisan toimib astringeerivalt rasusele nahale.

More Information
Content 150ml
Brand Depiléve
Composition Aqua (Water), Isopropyl Alcohol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Salicylic Acid, Glycereth-26, Ethoxydiglycol, Hydroxyethylcellulose, Sodium Hydroxide, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol.

Kasutamine:

  • - Niisutada vatitups Folisan´i  vedelikuga ja tupsutage probleemseid piirkondi.
  • - Kasutage kord päevas seni kuni karv kasvab uuesti naha pinnale.
  • - Kasutada iga päev, kuni olete vabanenud sissekasvanud karvadest ja karvakasv on normaalne.
  • - Sobib kasutamiseks kätel, jalgadel, kaelal, bikiinipiirkonnas ja kaenlaalustes.
  • - Meestele sobiv kasutamiseks ka habeme piirkonnas. Hoiatus! Mitte kasutada aspiriini vastu allergiat omavatel inimestel.
  • - Ülitundliku naha puhul kasutada 2-3 päeva jooksul väiksemas piirkonnas.

Hoiatus!!!

Inimesed kes on allergilised aspiriinile, ei ole lubatud seda lahust kasutada. Neil, kel üldiselt ülitundlik nahk, on soovitav Folisan´i proovida 2-3 päeva väiksemal piikonnal, et välistada võimalikku allergilist reaktsiooni.

Kui asetada lahus külma võite täheldada väikeste kristallide moodustumist. See on normaalne nähtus ning lahus omandab normaalsel temperatuuril oma esialgse kuju.

Product catalog

Copyright © DEPILÉ OÜ