Depil-OK SPA Wax DF, 100ml

Meeldiva aroomiga vaha, sobib suurepäraselt epilatsiooni läbiviimiseks SPA-programmi käigus. Lõõgastava, rahustava ja antiseptilise toimega. Sobib ideaalselt tundlikule nahale ja tundlikele kehapiirkondadele.
€2.50
In stock
Product code
VAH310102
SPA-vaha on parim, kui soovite muuta vahatamise SPA protseduuriks. Vahas sisalduvad erinevad komponendid, mis tagavad SPA kontseptsioonile kohase lõõgastava toime: naturaalsed eeterlikud India meditsiinis kasutatavad õlid ning samuti meretaimede ekstraktid. Eeterlikud õlid on ammu tuntud lõõgastava ja nahka toitva toime poolest. Meretaimede ekstraktid soodustavad naha regeneratsiooni ja paranemist. Vaha meresinine värv ning värske aroom on asendamatud õrna ja meeldiva epilatsiooniprotseduuri juures
More Information
Content 100g
Brand Depil OK
  • Soojenda vahapadrun vahasoojendajas.
  • Eemalda vahapadrunilt kaitseriba ja katseta, et vaha poleks liiga kuum.
  • Seejärel tõmba roll-on otsikuga mööda nahapinda (karvade kasvu suunas) sobiva pikkusega vahariba.
  • Aseta vahale vahapaber (jäta viimane sentimeeter vabaks paberi mugavamaks eemaldamiseks), patsuta.
  • Tõmba nahk ühe käe abil pingule ja teise käega eemalda vahapaber järsu liigutusega karvakasvu vastassuunas (eemaldamisel hoia paber nahaga võimalikult paralleelselt - ära MITTE KUNAGI tõmba paberit üles, kuna see võib tekitada valu, hematoomid ja karvade halvema eemaldumise).
  • Vahapaberit saab kasutada mitu korda kuni selle pind on üleni kaetud vahaga. Nüüd tuleb võtta uus vahapaber.

Soovitused

1. Enne vahatamist on vajalik nahk protseduuriks ette valmistada, kasutades selleks Depilève’i nahka puhastavat, niisutavat (eriti oluline kuiva naha jaoks) ja naha tundlikkust vähendavat geeli Pre Base nr 1. Geel tagab vahatamise jaoks parema naha elastsuse ja vaha parema kinnitumise karva, mitte naha külge. Kandke nahale küllaldane kogus vahatamise alusgeeli kergete tsirkulaarsete liigutustega. Eemaldage geel salvräti abil. Parima efekti saamiseks kandke nahale veel üks kord küllaldane kogus vahatamise alusgeeli ja hoidke peal ~5 minutit, seejärel pühkige nahk hoolikalt kuivaks.

2. Kandke nahale vajaliku paksusega vahakiht karvakasvu suunas. Asetage vahatamispaberi riba vahale ning eemaldage seejärel kindla liigutusega 
karvakasvule vastassuunas. Ebamugavustunde vähendamiseks asetage nahale käsi.

3. Vahatamisjärgselt eemaldage nahalt vahajäägid selleks ette nähtud puhastusvahenditega Milk Cleanser (kreemja struktuuriga, sisaldab antiseptilist toimeainet ja päikesekaitsefaktorit SPF8- ideaalne kõige tundlikumatel piirkondadel) või Oil Cleanser (niisutav vesilahustav massaažiõli - ideaalne kuivale nahale). Kandke vahatamise järgselt nahale kergete tsirkulaarsete liigutustega. Jätke hetkeks toimima ja seejärel eemaldage salvrätiga.

4. Pärast vahajääkide eemaldamist on soovitav kasutada Depilève’i karvakasvu aeglustavat seerumit Gold Concentrate with Papaya Extract.

5. Seejärel kandke protseduuri lõpetamiseks nahale Depiléve'i intensiivtoimelist rahustavat niisutava toimega kreemi Soothing Cream 
või sügavniisutava ja tugeva rahustava toimega geeli 99% Aloe Vera Gel.

NB! Jälgida vahatamisprotseduuri järgseid juhiseid nahahoolduse ja igapäevaelu rütmi suhtes. Samal päeval ja kuni 48h peaksite vältima päevitamist, saunas- ja vanniskäimist ning teiste protseduuride teostamist samale piirkonnale. Koduses nahahoolduses on tähtsal kohal naha regulaarne koorimine ja niisutamine, mis aitab vältida karvade sissekasvamist ja naha liigset kuivamist.

Copyright © DEPILÉ OÜ