Chemisept Spray - pindade ja instrumentide kiirdesinfektant, 250ml

Kiirdesinfektant pindadele ja instrumentidele.
9,50 €
Laos
Tootekood
DESCP026

Chemisept Spray on desinfektsioonivahend, mis on ohutu nii inimesele kui ka keskkonnale. Toode ei sisalda toksilisi ja kantserogeenseid komponente ja on täielikult looduses lagunev. Omab laia bakteritsiidset ja fungitsiidset toimet, hävitab grampositiivseid ja gramnegatiivseid baktereid, sealhulgas tuberkuloositekitajat, desaktiviseerib viirusi (HIV, HBV, ROTA). Omab:

  • head puhastavat toimet – toimib kiiresti, toimeaeg 30 sek
  • laia toimespektrit
  • pikaaegset mõju, desinfitseeritud pinnal ei kasva bakterid 3 tunni jooksul, koostises on lisaks etanoolile ja desinfektantidele ka naturaalsed õlid, mis aitavad kaitsta instrumentide pinda, mis omakorda aitab suurendada nende eluiga.

Ei sisalda isopropüülalkoholi, mis oma suure lendumise ja pikaaegse õhus püsimise tõttu mõjub allergeenina nii personalile kui ka klientidele. Samuti esineb isopropüülalkoholi kasutamisel personalil tihti astmaatilisi protsesse.

Lisainformatsioon
Bränd Chemi Pharm
Maht 250ml
  • CHEMISEPT SPRAY sobib alkoholi taluvate pindade ja istrumentide (kosmeetilised lusikad, pintslid, tangid, küüneviilid, kammid, fööniharjad, juukseharjad, juukselõikusmasina terad ja kammid, samuti kõigi maniküüri ja pediküüri instrumentide) desinfektsiooniks.
  • CHEMISEPT SPRAY’d pihustada desinfitseeritavale pinnale ja lasta mõjuda 30 sekundit Toimeaja möödudes vajadusel pühitakse laiali.
Copyright © DEPILÉ OÜ