Ostes tooteid vähemalt 39€ eest on transport TASUTA! 

ANESI LAB

ANESI on Hispaanias  DRV - Depiléve Raul Vidal - PHYTOLAB Group korporatsiooni poolt loodud iluteraapia kontseptsioon.

Firma on professionaalses esteetika- ja iluvaldkonnas rahvusvahelisel tasandil juhtival positsioonil juba 50 aastat.  

Tooted töötab välja DRV teadus- ja arendusosakond range kvaliteedikontrolli all.

ISO 9001 MP sertifikaadiga laborid garanteerivad kõrgeima kvaliteedi.

 

ANESI LAB toodete loomisel on kasutatud kõrgeimas võimalikus kontsentratsioonis kõrge toime efektiivsusega aktiivained, mis on kombineeritud delikaatsete aroomainetega, et luua esmaklassiline nahahooldus.

Kasutatakse biotehnoloogilisi ja botaanilisi toimeaineid, mis on kapseldatud ja vabanevad astmeliselt, et tagada maksimaalne tulemus - nähtavate ja püsivate muutused nahas.

ANESI ilurituaalid koos täiendava massaažiga uuendavad ja parandavad nähtavalt naha väljanägemist, annavad suurepärase sensoorse kogemuse tõeliselt tähelepanuväärsete tulemuste saamisel.

 

Omamoodi sümboolne on brändi nime ANESI päritolu. Uuskreeka keeles tähendab anesi ‘hellitust, heaolu, naudingut, mugavust’ ehk hellituse ja heaolu maailma, mis loob ilu.

ANESI järgib personaalse ilu- ja heaolu hoolitsuse kontseptsiooni, mida hindasid juba klassikalised Kreeka ja Egiptuse tsivilisatsioonid.

 

Nautige ANESI kogemust ja avastage, miks ja kuidas ANESI iluteraapia tooted tõhusalt toimivad, on mõeldud mitte ainult naha väljanägemise parandamiseks, vaid ka omavad positiivset füsioloogilist mõju rakutasandil.

Algusest peale on brändi loomise protsessis osalenud kogu perekond Vidal: ühise nägemuse ja entusiasmi tulemusel sündisid täiuslikud iluteraapiasarjad, mõeldud ilu ja heaolu saavutamiseks läbi nauditavate iluteraapiliste hoolduste.

 

ANESI tähendab hoolikalt põhjendatud ja selguseni arendatud iluteraapiaid.

Need on nauditavad nii kliendile kui iluravi spetsialistile, kelle teostuse läbi muutub iga ANESI iluhooldus reaalselt kogetavaks etiketiga intensiivhoolduseks.    

 

Vaata lähemalt ANESI kodulehelt.

Copyright © DEPILÉ OÜ