alessandro Striplac Peel or Soak - UV/LED küünelakk, 5ml - VÄRVIVALIK, 16 tooni

Peel or Soak UV/LED küünelakk. Neile, kes soovivad enamat, kui tavaline küünelakk. See on lakk, mis püsib kauem, näeb välja nagu geel ning seda on mugav kasutada kodustes tingimustes.

Alates 11,90 €
Laos
Ainult %1 järgi
Tootekood
CFG-ALE48672

Uus professionaalne küünehoolitsus

Kiire, käepärane – valmis 15 minutiga

Praktiline ja kaunis hoolitsus – tulemus püsib kuni 3 nädalat

Täiendav küünehooldus - sisaldab keratiini, biotiini ja kofeiini.

▪ Kergesti teostatav, kiire kuivamine

▪ Ei vaja aluslakki

▪ Kaitseb ja tugevdab naturaalset küüneplaati

▪ Kiire ja mugav peel – off või soak – off eemaldus

▪ Valguskõvastub LED lambi all 60/90 sekundi jooksul

▪ Perfektne maniküür vaid 15 minutiga

▪ Täiuslik triibuvaba katvus ainult ühe kihiga

▪ Kriimustusvaba särav lõpptulemus

▪ Ei kihistu

▪ Ei kahjusta naturaalset küünt

▪ Üle 80 trendika värvitooni

▪ Püsib kuni 3 nädalat

▪ Vaid 1 kiht värvilakki ja 1 kiht pealislakki ning ongi valmis!

Lisainformatsioon
Bränd alessandro

1. Puhastage käed. Lükake küünenahad tõukuriga Hoof Stick kergelt tagasi ja andke viiliga küüntele soovitud kuju. Puhastage küüned spetsiaalse puhastuspadjakesega Cleansing Pad. 
2. Poleerige küüneplaati 2-astmelise poleeriga. Küüneplaati mitte karestada. 
3. Seejärel kandke küüntele õhuke kiht Striplac Peel or Soak küünelakki. Jälgige, et see ei satuks küünenahale, sest siis pole laki püsivus garanteeritud. Juhul kui lakki siiski satub küünenahale, eemaldage see korrektorpliiatsiga Striplac Correction Pen enne käe asetamist LED lambi alla. 
4. Laske Striplac Peel or Soak laki kinnituda Strong Pearll LED-lambi all 60 sekundit. NB! Küüne pinda seejärel mitte puutuda või pühkida. Koheselt järgmine samm(5). 
5. Kandke küüntele ühtlase kihina pealislakina Top Coat. Jälgige, et küüneplaadi välisserv oleks korrektselt kaetud. Vajadusel kasutage korrektorpliiatsit. 
6. Kinnitage Striplac Top Coat 90 sekundit Strong Pearl LED-lambi all. NB! Küüne pealispind on veel niiske, kaetud kleepuva (dispersiooni-) kihiga, mis vajab eemaldamist. 
7. Lõpetuseks eemaldage kleepuv kiht puhastuspadjakestega Striplac Cleansing Pad. Näete suurepärast säravat lõpptulemust – kaunid lakitud küüned. 
8. Kandke küünenahale hooldavat säraseerumit Striplac Care & Gloss või toitvat ja küünekasvu soodustavat alessandro Mango Nail Care Serum või aplikaatoriga küüneõli Cuticle Nail Oil, mis on ideaalne kuivade ja lõhenevate küünenahkade ja küünte igapäevaseks hoolduseks. 

STRIPLAC PEEL or SOAK küünelaki eemaldamise variandid PEEL-OFF ehk kooriv eemaldamine 1. Kandke küüneplaadile aktivaatorit Peel-Off Activator, laske toimida mõned minutid. 2. Küünenaha tõukuriga lükake laki serv üles külgedelt üles. 3. Eemaldage Striplac küünelakk kerge kooriva võttega küünelt. Kasutage küüneplaadi hoolduseks aktiivseerumit Care & Gloss. 

SOAK-OFF ehk lahustava mähisega eemaldamine 1. Kandke väike kogus lahustavat vedelikku Soak-Off Liquid eemalduspadjakestele, mille teiselt poolt on kaetud fooliumiga. 2. Asetage niisutatud padjakese pool küüneplaadile ja mähkige foolium ümber sõrme. Jälgige, et küüneplaat oleks korralikult mähisepadjakesega kaetud. 3. Laske mähisel mõjuda 5-10 minutit. Seejärel eemaldub lakk kergesti küünelt. Kasutage abivahendina tõukurit Hoof Stick

Copyright © DEPILÉ OÜ