Pino Shower Me! Duschschaum Granatapfel/Arganol - kreem-dushivaht granaatõuna ja argaaniaõliga

Pino Shower Me! Granatapfel/Arganol

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Suumi välja
Suumi sisse

Rohkem vaateid

  • Pino Shower Me! Granatapfel/Arganol

PINO Shower Me! Duschschaum Granatapfel/Arganol - kreem-dušivaht granaatõuna ja argaaniaõliga 200ml

Õhuline ja peenetekstuuriline vaht, mis niisutab, hooldab ja hellitab nahka, kvaliteetsed hooldavad õlid toetavad naha loomulikku ilu.

7,50 €

Suurus: 200ml

Saadavus: Laos

Tootekood: PNO37485

Kirjeldus

Suurepärane kogemus nii kehale kui ka vaimule läbi kõrgkvaliteetsete taimsete aroomide. Dušivaht niisutab ja elustab kogu keha ning jätab nahale märgatava värskuse. Naturaalse pH-ga dušivaht on eriti õrna ja pehme puhastava toimega, säilitab ja hoiab ära niiskusekadu naha kaudu.

Värskendav vahemereline aromaatne dušivaht. Mahlakas-värske granaatõun taaselustab keha ja vaimu. Hinnaline argaaniaõli niisutab nahka külluslikult, hoiab ära naha enneaegset vananemist.

Lisainformatsioon

Suurus 200ml
Liitri hind 37,50 €
Kandke dušivaht otse niiskele nahale, hoidke hetk nahal ning seejärel loputage. Toodet jätkub ca 60 korraks. NB! Loksutage enne kasutamist! Pihusti on surve all. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Kaitske otsese päikesevalguse eest, mitte hoida temperatuuril üle 50 kraadi C. Pihustada ei tohi avatud leegile või hõõguvale materjalile. Tühja pakendit ei tohi põletada ega katki teha. Kasutage ainult määratud eesmärgil.

Brändid

PINO Shower Me! Duschschaum Granatapfel/Arganol - kreem-dušivaht granaatõuna ja argaaniaõliga 200ml

EUR

7,50 €

0