Depiléve Milk & Honey Paraffin, 450g

Näoparafiin mee ja piimaga.
€9.90
In stock
Product code
PARVCDEPL450
Peamised toimeained on sulaparafiin (isoleeriv ja niisutav), laktoos, rasvavaba piimapulber ja piimavalk. Tekstuur on valge piimjas. Sulamistemperatuur on 40-42ºC.
More Information
Content 450g
Brand Depiléve
Composition "PARAFFIN, MEL (HONEY) POWDER, LACTOSE, NONFAT DRY MILK EXTRACT, WHEY PROTEIN, PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL), TOCOPHERYL ACETATE, PARFUM (FRAGRANCE), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE)."

Vahetult enne protseduuri segage ülessoojenenud näoparafiini puidust spaatliga, et toimeained seguneksid.

Näo parafiinravi teostamise juhend:

1. Teostage näonaha hoolikas puhastus, soovitatav kasutada peapaela kliendi/patsiendi juuste kaitseks.

2. Kandke näole ja kaelale kollageeni sisaldavat emulsiooni või seerumit.

3. Asetage silmadele marli- või vatipadjakesed kompressiks, sobib kasutada rahustavat toonikut. Kasutada ei tohi alkoholi sisaldavaid tooteid.

4. Kontrollige parafiini temperatuuri randme siseküljel. Kirjeldage kliendile/patsiendile eelnevalt aistinguid, mis kaasnevad parafiini kandmisel näonahale.

5. Kasutades spetsiaalset pehmet pintslit, kandke näole esimene kiht parafiini, alustades kaelalt ja liikudes edasi näole.

6. Asetage näole marlimask. Võib kinnitada vähese parafiiniga laubal ja lõual.

7. Maksimaalse efekti saamiseks tuleb järgnevalt kanda marlimaskile 4 kihti parafiini. Eelnev parafiinikiht peab olema hangunud. Tulemuse tagamiseks, tuleb eelnevalt selgitada, et protseduuri ajal ei ole soovitav kliendil/patsiendil rääkida.

8. 10 minuti möödudes võite maski eemaldada. Tõstke kaelal kergelt üles maski äär ja eemaldage mask, liikudes kaelalt näole. Näole jäänud kollageen-elastiinemulsiooni jäljed võib kergelt sisse masseerida või kuivatada.

9. Parafiinipintsli puhastamiseks asetage see soojendusaparaadi servale, et eemalduks liigne parafiin. 5 minuti pärast kuivatage pintsel paberrätikuga.

Product catalog

Copyright © DEPILÉ OÜ