Alfaparf Milano

Alfaparf Milano

Alfaparf Milano

 

Terved ja kaunid juuksed on kõrgmood!

Alfaparf Milano - kõigile, kes hindavad tipptasemel juuksehooldust ning peavad oluliseks juuste tervist, ilu ning heaolu.

Firmal on 2 rahvusvahelist teaduslaborit, 5 tehast erinevatel kontinentidel ja 23 filiaali. Koostööd tehakse 38 rahvusvahelise akadeemiaga stilistika ja tehnika koolitamise vallas. Tooted on esindatud 80 riigis üle maailma.

Firma filosoofiat annavad suurepäraselt edasi kaks tunnuslauset:
• „Be provocative... be couture“ … ole trendikas ja nähtav
• “Fashion and Beauty start from Hair Wellness” - Ilu ja moe aluseks on terved
ning hooldatud juuksed.

Eduka tootekontseptsiooni aluseks on teadus-arendustöö, tehnoloogiline oskusteave, tihe koostöö maailmatasemel juuksestilistide ja -stuudiotega, teadmised professionaalide ja salongiklientide vajadustest. Alfaparfil on enam kui 300 000 professionaalset klienti üle maailma.
Alfaparf Milano on partner juuksehoolduse ja -stilistika vallas tunnustatud kõrgmoe moemajadele ning samuti Euroopa Disainiinstituudile - European Institute of Design (IED).

Meeskonnas on palju tunnustatud stiliste, Vivica Davies, Richard Ashforth, Francesca Sesler jt. London Mahagony akadeemia looja, staažika tippstilist Richard Thomsoni juhtimisel on loodud hinnatud kollektsioone. Tema tööd klientidena hindavad Samantha Cameron, Cheryl Cole ja Greta Scaachi. Kiire tähelennu teinud alfaparfi tehnik-stilist Kennet Frost on stiliseerinud Tyra Banksi, Kylie Minogue, Oprah Winfrey ja paljude teiste Hollywoodi telestaaride soenguid. Pikkade juuste soengumaestro tiitliga pärjatud stilist Ruslan Tatjanin valis Alfaparfi, sest soovib kasutada ja pakkuda
oma klientidele parimat.

Staaride ja tippmodellide juuste eest hoolitsemine on olnud väljakutseks tootearendusele. Erinevad moeetendused ja trendid nõuavad kiireid juuksevärvi, -vormi ja stiilimuutusi. Seepärast vajavad juuksed erilist hoolt, parimat juuksevärvi ja hooldusaineid.
Ja nii sündisid unikaalne värvitehnoloogia, sirgestav keratiinteraapia Lisse Design, multitekstuurne soengutehnika Hydratexture, suurepärased juukseseisundist ja kahjustuse astmest lähtuvad Semi di Lino teraapiad (Reconstruct, Moisture, Diamond, Discipline), nanotehnoloogiline intensiivhooldus Scalp Care peanaha- ja juukseprobleemide lahendamiseks, spetsiaalselt meestele UOMO. Profitooteid täiendavad kodused juuksehooldustooted ning käepärased ja efektsed viimistlusvahendid.

alfaparf Milano teadlaste poolt on loodud ainulaadsed hooldavad püsivärvid Color
Wear, Thermae Spa ning EOC3 – Evolution of Color Cube.
Esimesena lisati juuksevärvidesse tervise ja ilu nimel hüaluroon, mida senini on asutatud kosmeetikas naha nooruslikkuse taastamiseks, niisutamiseks.
Küllusliku värvipaletiga püsivärv EOC3 sisaldab rikkalikult hooldavaid ja kaitsvaid toimeaineid, ülipuhast mikrosuuruses värvipigmenti ning on madalaima ammoniaagisisaldusega garanteeritult 100% halli kattev püsivärv turul. Värvikaardi 110 tooni jaotuvad: naturaalsed toonid (3 liini – 24 tooni), moetoonid, spetsiaalsed blondid/plaatinum toonid, korrektorid/mix toonid, intensiivistajad, kontrasttoonid.

Naturaalne ammoniaagivaba läikeefektiga demipermanentne kuni 100% halli kattev püsivärvi efektiga Color Wear põhineb ainult taimsetel pigmentidel.

Ammoniaagivaba wellness-värv Thermae Spa koostises on taastav Terme di Chianciano termaalvesi, mineraalid. Värv ei sisalda PPD, parabeeni, mineraalõli, formaldehüüdi, silikooni, parfüümi.

Alfaparfi juuksevärvid muudavad juukseid tugevamaks, annavad suurepärase läike ja kindlustavad parima halli katvuse ning püsivuse. Sisaldavad unikaalseid hooldavaid ja kaitsvaid komponente.

Kliente rõõmustavad trendikad soengu- ja värvikollektsioonid. Juuste tervise ja ilu nimel loodud toodete ja teenuste täiuslik valik on esindatud professionaalsetes juuksurisalongides.

Alfaparf Milano – täiuslik professionaalne sari, mis inspireerib ja tõstab juuksehoolduse kunsti kõrgemale haute couture - kõrgmoe tasandile.
Kõrgmoe puudutus ja täiuslik juuksehoolitsus on lähemal kui kunagi varem.

Vaata lähemalt Alfaparf Milano kodulehelt.

Brändid